1-а Лейпцизька навчальна ніч

Відкриття та вивчення компаній в ігровій формі – це нова концепція 1-ї Лейпцизької навчальної ночі, яка пройде 24 червня 2022 року з 16:30 до півночі

На старті присутні понад 40 потенційних навчальних компаній – від BMW та Porsche до податкової служби та пожежної охорони , серцевого центру та лікарні Санкт-Георга, аеропорту та авіадиспетчерської палати, ремісничої палати, водопровідних та транспортних компаній (L-Group ), Siemens, MaXxPrint, SoftwareONE або Unite (раніше Mercateo). Запрошуються підлітки, починаючи з 7-го класу, разом із батьками чи родичами.

Новий формат знайомства з компаніями-учасницями

Особливістю цієї першої навчальної ночі є те, що всі компанії, що беруть участь, спеціально для цього заходу підготували захоплюючі, оригінальні, дивовижні практичні заняття, під час яких студенти отримують живу, унікальну та рідкісну інформацію про те, що відбувається за лаштунками та про можливе навчання. На учасників не чекають довгі лекції чи презентації. Професії можна випробувати на місці, а питання уточнити безпосередньо у стажистів чи співробітників.

Індивідуальний маршрут відвідування компанії

Участь у заході безкоштовна для школярів та їхніх батьків, але потрібна реєстрація на сайті www.leipzig.de/bildungsnacht: онлайн майбутні стажери спочатку вирішують заздалегідь, які компанії вони хочуть відвідати на одному маршруті. Потім один за одним до них під’їжджають на безкоштовному автобусі. Всього на вибір пропонується 15 різних маршрутів, а також короткий маршрут для міських напрямків. Крім того, при реєстрації ви також можете записатися на прийом до окремих компаній і ви можете відвідати їх, «подорожуючи самостійно» з безкоштовним квитком LVB.

Навчальний обмін у новій ратуші

Міська адміністрація представить свої пропозиції щодо навчання того ж дня з 16:30 в новій ратуші та перед нею – це також місце зустрічі для 16 заброньованих заздалегідь маршрутів та початок навчальної ночі.

Реєстрація та додаткова інформація

Реєстрація, інформація про всі компанії-учасники, різні маршрути та інші подробиці можна знайти на сайті www.leipzig.de/bildungsnacht.

1-а Лейпцизька навчальна ніч організована Департаментом політики зайнятості міста Лейпцига та спонсорується Лейпцизькою групою та Саксонським державним міністерством культури.

Джерело Leipzig.de

Фото  pxhere.com