Українські фільми на онлайн-платформах у Німеччині

Український комедійний фільм «Велика прогулянка» з 8 грудня  доступний у Німеччині на онлайн-платформах Amazon, Apple, Google Play та Maxdome.

 Про це повідомило Державне агентство України з питань кіно.

З 15 грудня, за інформацією Держкіно, комедія буде доступна також на DVD і blu-ray.

Стрічку показуватимуть українською мовою з німецькими субтитрами та німецькою мовою.

Як повідомляв Укрінформ, сімейна комедія «Велика прогулянка» режисера Олега Зборовського створена за підтримки Держкіно. Головні ролі у фільмі виконали Олена Кравець, Юрій Ткач, Ірина Гатун та Андрій Ісаєнко. Також на екрані з’являються Verka Serduchka.

У січні 2022 року Держкіно презентувало офіційний трейлер комедії. Вихід стрічки у прокат був запланований на 24 лютого того ж року. Натомість на екрани українських кінотеатрів вона вийшла тільки 5 жовтня 2023 року.

Після першого прокатного вікенду касові збори «Великої прогулянки» сягнули понад 6 млн гривень.

Фільм «Довбуш» зʼявиться на Netflix

Український пригодницько-історичний фільм «Довбуш», один із наймасштабніших українських фільмів, із 29 грудня стане доступним на стримінговій платформі Netflix.

Впродовж кількох місяців прокату на великих екранах стрічка успішно збирала зали глядачів, популярність її набирає обертів.

«Фільм «Довбуш» — це кіно, покликане об’єднати всіх небайдужих до Батьківщини, історія про незламність та відстоювання свободи на тлі буремних подій», – наголосили в Держкіно України.

 

 

 

Джерело: Держкіно України
Фото: Pixabay

Related posts