Tatra для України: Лейпциг передав 26 трамваїв в Дніпро

Tatra для України

Tatra для України

Уже третій рік місто Лейпциг допомагає Україні, яка веде війну. Тепер Лейпцизька транспортна компанія передає 26 трамваїв Tatra для України для підтримки транспортної мережі міста Дніпро. Вантажівки завантажує українсько-польська транспортна компанія. Перші 7 автомобілів відправляться ввечері в четвер до Дніпра. Інші прибудуть протягом кількох тижнів. У 2019/2020 роках для Дніпра було продано 50 трамваїв. Списані транспортні засоби використовувалися в Лейпцигу з 1980-х років, модернізувалися в 1992 році і виведені з експлуатації в останні роки.

 

Як повіомляє на своїх сторінках Місто Лейпциг, Мер Лейпцига, Ульріх Хьорнінг, був на місці, щоб завантажити транспортні засоби. Він сказав: «У містах, які постраждали від війни, трамвайна мережа дає людям більше можливостей для пересування і об’єднує їх у часи невизначеності. Трамваї солідарності курсують в Лейпцигу з лютого. Скоро їх буде 26, що пройдуть через Дніпро».

Пакет підтримки містить гуманітарну допомогу та зміцнення інфраструктури. Міська рада Лейпцига прийняла цей пакет з явною більшістю голосів у лютому. Наприклад, для підтримки відновлення було придбано 10 вантажівок. За додаткове фінансування Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку було направлено до Києва дванадцять терміново необхідних пожежних автомобілів.

 

Фото та інформація з сайта Місто Лейпциг

Переклад україньскою: LBK e.V