Роумінг з ЄС: Україна зафіксувала терміни та умови приєднання

Україна та Євросоюз офіційно зафіксували терміни та умови приєднання до роумінгу з ЄС (Roam like at home). Про це повідомила пресслужба Мінцифри.

“Завершили внесення змін до Додатку 17-3 Угоди про асоціацію та відкрили шлях офіційного прийняття роумінгу. Україна взяла на себе зобов’язання впровадити акти ЄС щодо роумінгу до 24 квітня 2024 року“, – йдеться в повідомленні.

 Близько чотирьох мільйонів українців користуються роумінгом в Євросоюзі.   Для абонентів зміни означатимуть домашні тарифи у роумінгових умовах.

«Додаткові збори не потрібно буде сплачувати під час подорожей Європою, не треба буде змінювати сім карток, також права споживачів будуть захищені за правилами ЄС. Тобто, наприклад, можна буде безкоштовно телефонувати в екстрені служби, перебуваючи в країнах Євросоюзу» – повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

Зазначається, що Roam like at home дозволить користуватися мобільним телефоном у будь-якій з 27 країн ЄС, а також в Ісландії, Ліхтенштейні та Норвегії без додаткових платежів.

У міністерстві додали, що зараз  завдяки спільній заяві операторів мільйони українців у ЄС продовжують спілкуватися зі своїми близькими без додаткових витрат.

 

 

Джерело: thedigital.gov.ua
Фото: thedigital.gov.ua

 

 

Related posts