“Плати, скільки можеш!” – альтернативна модель оплати від мистецьких установ Лейпцига

Муніципальні мистецькі установи міста Лейпциг тестують альтернативну модель оплати за окремі події: “Плати, скільки можеш!”.

З ініціативи міської ради Лейпцига Гевандхаус, Лейпцизька опера, Лейпцизький театр і Театр молодого світу пропонують своїм глядачам можливість платити за квитки на окремі заходи таку ціну, яка відповідає їхній індивідуальній готовності платити або власним фінансовим можливостям. При бронюванні онлайн або в касі спочатку обирається місце на плані розсадки, а потім – цінова категорія, якій присвоюється обов’язкова базова сума: глядач вільно платить – без необхідності надавати докази – скільки він може або скільки хоче. На початку нового сезону 2023/24 “Плати, скільки можеш” – це спокусливий експеримент поза межами звичайного цінового законодавства міста Лейпцига, який згодом буде спільно оцінений театрами-учасниками, щоб озвучити продовження або розширення пропозиції. Квитки на всі названі вистави вже можна придбати заздалегідь у відповідних театрах.

Першою подією з “Плати, скільки можеш” є оперета “Принцеса Нефертіті”, яка відбудеться 5.9.2023 в Музичній комедії  (Musikalischen Komödie).

Більше інформації та розклад подій, що відбудуться у міських мистецьких закладах Лейпцига за програмою “Плати, скільки можеш” ви знайдете на сайті міста Лейпциг. 

 

 

 

Джерело: leipzig.de
Фото: Pixabay