“Нова пошта” запропонує роботу українцям у Німеччині

Українська логістична компанія “Нова Пошта” планує відкрити відділення у Німеччині у квітні 2023 року. Вже шукають партнерів у низці німецьких міст та мають намір оголосити про набір персоналу.

Про це йдеться на офіційній сторінці “Нової пошти” у соцмережі Facebook.

Відкрити перше німецьке відділення планують у Берліні, наступні – у Мюнхені, Кельні, Гамбургу і ще близько десяти німецьких містах.

Відкриття відділення у Лейпцигу орієнтовно заплановано на серпень-вересень, повідомили в компанії.

“Зараз у Німеччині перебуває понад мільйон українців. Тому запрошуємо до співпраці партнерів для розвитку своєї мережі відділень у містах: Франкфурт-на-Майні, Дортмунд, Ессен, Штутгарт, Дюссельдорф, Лейпциг, Бремен, Нюрнберг, Ганновер, Дрезден”, — йдеться у повідомленні.

У компанії зауважують, що в німецьких відділеннях операторами працюватимуть також українці.

“Тільки-но будуть вакансії, обов’язково проінформуємо клієнтів на нашій сторінці”, — написали представники “Нової пошти”, говорячи про перспективи набору персоналу серед громадян України.

Нагадаємо, що “Нова пошта” — українська міжнародна група компаній з логістики, лідер експрес-доставки за обсягами доставлених посилок в Україні. Компанія надає бізнесу і приватним особам повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. Заснована у 2001 році у Полтаві .

Добовий рекорд кількості відправок був зафіксований в грудні 2021, коли “Нова пошта” за добу доставила 1,8 млн відправлень. 

“Нова пошта”є також лідером в Україні за швидкістю доставки — до 24 годин між великими містами та до 48 годин між районними центрами.

Наразі, компанія має найбільшу в Україні мережу, яка налічує 8500 відділень та 13600 поштоматів по всій країні.

 

 

Джерело: “Нова Пошта” фейсбук, Інтерфакс України.
Фото: “Нова Пошта”

Related posts