“Нова Пошта” у квітні відкриє перші відділення в Німеччині.

“Нова пошта” планує з квітня 2023 року відкривати відділення в найбільших містах Німеччини, повідомив співвласник “Нової пошти” Володимир Поперешнюк у фейсбуці.

“Планується в Німеччині: перше місто Берлін, далі Мюнхен, Кельн, Гамбург і ще з десяток. Перше відкриття у квітні”, – написав він.

Представник компанії уточнив, що незабаром буде запущено сайт, на якому можна буде знайти всю необхідну інформацію про проєкт у Німеччині та вакансії.

Відповідаючи на запитання користувачів, “Нова пошта” повідомила, що, прагнучи поліпшити сервіс, скоротила список заборонених до пересилання в Україну товарів, зокрема продуктів і нового одягу.

Заснована у 2001 році ГК “Нова пошта” – найбільший учасник українського логістичного ринку: її мережа налічує близько 10 тис. відділень та 13 тис. поштоматів у всій Україні. Кількість відправлень за 2021 рік перевищила 372 млн. Крім цього, небанківська фінансова установа “НоваПей” надає послуги з грошових переказів та операцій із електронними грошима.

Детальні результати роботи ГК у 2022 році поки що не оголошувалися, проте її співзасновник Леонід Клімов заявляв про відновлення кількості відправлень наприкінці минулого року до 95% довоєнного рівня.

До складу групи також входить “Нова пошта Глобал”, яка розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.

Нагадаємо, що у Польщі “Нова пошта” відкрила вже 19 відділень у дев’яти містах: Варшаві, Кракові, Любліні, Гданську, Вроцлаві, Познані, Жешуві, Лодзі та Катовиці. Надається послуга пересилання посилок не лише в Україну, а й між містами Польщі.

 

Джерело: “Нова Пошта” фейсбук, Інтерфакс України.
Фото: “Нова Пошта”

Related posts