Нова пошта в Німеччині: як влаштуватися на роботу в Nova Post?

Нещодавно у Берліні відкрилося перше відділення міжнародної доставки Нової пошти − Nova Post Deutschland.

30 червня міжнародний бренд найпопулярнішого в Україні поштового перевізника Nova Post відкрив своє перше відділення у Німеччині. Перше відділення Нової пошти у Німеччині працює в Берліні за такою адресою: Berlin, Charlottenstraße 79/80, 10117

У яких містах відкриють відділення Нової пошти (Nova Post) в Німеччині?
Згідно з планами українського поштового оператора, після відкриття першого відділення Нової пошти (Nova Post Deutschland) у Берліні, мережа пунктів прийому та відправки посилок розширюватиметься по інших містах Німеччини. За попередньою неофіційною інформацією наступними містами, де запрацює Нова пошта стануть:

  • Мюнхен;
  • Гамбург;
  • Кельн.

Відкриття відділення у Лейпцигу орієнтовно заплановано на серпень-вересень, повідомили в компанії.

Як влаштуватися на роботу до Нової пошти в Німеччині?
За прикладом роботи в інших європейських країнах, у німецьких відділеннях операторами будуть працювати переважно українці. Тож усім, хто бажає долучитися до німецької команди Нової пошти та працювати в пунктах прийому й відправки посилок оператора, консультанти компанії пропонують спробувати зробити це вже зараз. Для працевлаштування необхідно підготувати своє резюме та відправити його на електронну адресу Bewerbung@novapost.com. Вашу заявку буде опрацьовано, і при потребі вам нададуть зворотній зв’язок. Зверніть увагу, що для працівників пошти важливо вільно володіти не тільки українською, але й німецькою мовою, оскільки буде відбуватися комунікація з клієнтами та колегами.

Джерело: ukrainianingermany.de
Фото: “Нова Пошта”

Related posts