Міжнародні тижні проти расизму в Лейпцигу

“Права людини для всіх” – гасло  Міжнародних тижнів проти расизму в Лейпцигу, які  відбудуться з 11 по 24 березня 2024 року. 

З 2004 року Лейпциг бере участь у загальнонаціональних Міжнародних тижнях проти расизму.

Завдяки участі багатьох ініціатив, об’єднань і груп створюється насичена програма семінарів, кінопоказів, квартальних кампаній, лекцій і читань та багато іншого.

Передісторія

21 березня ООН відзначає “Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації” в пам’ять про “Шарпевільську різанину”, під час якої 21 березня 1960 року південноафриканська поліція розстріляла 69 мирних демонстрантів у містечку Шарпевілль ПАР. Проголошуючи день 1966 року, Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй закликала міжнародне співтовариство подвоїти зусилля з ліквідації всіх форм расової дискримінації

Міжнародні тижні проти расизму у Федеративній Республіці Німеччина

У Німеччині та по всій Європі в рамках Міжнародних тижнів проти расизму щороку відбувається кілька тисяч заходів, які роблять публічну заяву проти расизму та на підтримку суспільства, яке характеризується повагою до людської гідності.

Реєстрація учасників

Для участі в Міжнародних тижнях в якості учасника (ініціатива, асоціація чи група) потрібна реєстрація та програма, яка тематично пов’язана з темою антирасизму. Детальна інформація про заходи та реєстрація учасників за наступним посиланням: www.leipzig.de/antirassismus

Джерело:  leipzig.de
Фото: Pixabay