Лейпцизький міський фестиваль 2023

У перші вихідні червня 2023 року в центрі міста Лейпциг відбудеться 30-й міський фестиваль. З 2 по 4 червня на найбільшому в регіоні заході просто неба очікується близько 300 000 відвідувачів. З нагоди ювілею планується понад 150 годин живої програми в шести різних місцях.

Цього року у фестивалі беруть участь Loi, Kamrad, Anstandslos & Durchgeknallt, The Firebirds і Four Roses, а також популярна Schlager Party, колесо огляду, Toggo Tour, численні танцювальні клуби Лейпцига, Асоціація хорів Лейпцига й різноманітні музичні оркестри.

П’ять сцен у центрі міста
Дійство відбуватиметься на п’яти великих сценах: у пивному саду Ur-Krostitzer на ринковій площі, у Freiberger Lounge на Wilhelm-Leuschner-Platz, у Radeberger Summer Garden на Augustusplatz і на Irish Stage на Nikolaikirchhof. Для маленьких відвідувачів фестивалю на площі Аугустусплац передбачено великий дитячий майданчик з безліччю розваг і мала сцена з шоу-програмою Toggo Tour і Belantis on Tour на Зальцгассхен/Райхсштрассе. Увечері там же виступить Squeezebox Teddy.

День спорту
На 30-му Лейпцизькому міському фестивалі буде багато яскравих подій, включно з Днем спорту на площі Аугустусплац. Він розпочнеться в суботу, 3 червня 2023 року, о 12 годині дня з різноманітної сценічної програми і численних спортивних заходів. Жіноча команда РБ святкуватиме своє входження до Бундесліги, Лейпциг з нетерпінням чекатиме на фінал Кубка DFB між РБ Лейпциг та Айнтрахт Франкфурт (пряма трансляція о 19:30 на ринковій площі), а Управління спорту вже рекламує мега-спортивну подію наступного року – ЄВРО 2024.

Проєкт Light Festival
Фестиваль світла “Лейпциг 2023” пройде 3 і 4 червня з 11.00 до 15.00 години на Гріммайше-штрассе. У суботу охочі зможуть створити стійкі банери з гаслами осені 1989 року, які будуть включені в проєкт Light Festival британського художника Крейга Моррісона. У неділю берлінський художник Філіп Гайст запрошує охочих сфотографуватися для світлової інсталяції, яка буде виставлена на фасаді Нової ратуші 9 жовтня.

Час і місце: 2 – 4 червня 2023 року. Центр Лейпцига

Більше інформації: www.leipzigerstadtfest.de

Вхід вільний.

 

 

Джерело:  leipzig.de
Фото: © Stadt Leipzig/ Bolko Kosel