Лейпцизький міський фестиваль 2022

 

У вихідні, з 3 по 5 червня, присвячені П’ятидесятниці, на найбільшому у регіоні заході просто неба  очікується близько 300 000 відвідувачів. Понад 150 годин прямих трансляцій у шести різних місцях Лейпцига, живі виступи Glas Perlenspiel, Leony, Jerome, The Firebirds та Karussell, популярна Ніч пам’яті, День спорту з успішними спортсменами Лейпцига та Toggo Tour для найменших.

 

Основна програма:
Ринок стартує у п’ятницю, 3 червня 2022 р., о 17:00 на «Експресі 80-х». Потім на відвідувачів чекає “Mariuzz – The Westernhagen Dooble Show” з оригінальними музикантами з Вестернхагена. Після цього вечірка триває “Remote – The Music of Depeche Mode”. Вечір п’ятниці на Wilhelm-Leuschner-Platz присвячений рок-н-ролу. Жар-птиці повернулися до свого рідного міста — з новим вбранням та новим шоу. З цієї нагоди їх новий учасник гурту з Нідерландів Роджер Дж. Мартін дебютує на сцені та вперше виступить у Лейпцигу. Після цього публіку розкачає лейпцизька група Four Roses. Radeberger Sommergarten на Augustusplatz перетворюється на велику дискотеку просто неба в п’ятницю ввечері. У співпраці з Dusted Decks, Девідом К., Мартіном Бепунктом, Джером та The Holy Santa Barbara запросили фанатів на велику домашню вечірку. У суботу під девізом “Спорт об’єднує!” Окрім яскравої сценічної програми, вас запрошують взяти участь численні спортивні станції. Родзинкою стане кіберспортивний кубок – тут на консолі свою майстерність демонструють професіонали та новачки. У неділю музично-комедійне шоу завершує програму міського фестивалю на площі Аугустусплац.
У суботу, 4 червня 2022 року, на ринку виступить одна з найуспішніших німецьких груп – електропоп-дует Glas Perlenspiel. Потім ми продовжимо із лідером чартів Леоні. У салоні Freiberger на Wilhelm-Leuschner-Platz у суботу ввечері на сцені виступлять два великі рок-гурти. Alles Rot – The Silly Tribute Band із Лейпцигу, а потім Karussell з поточною програмою “Karussell – великі хіти” та новим альбомом “Erdenwind”.
У неділю П’ятидесятниці, 5 червня 2022 року, об 11 годині на ринковій площі відбудеться екуменічна служба. Увечері на ринковій площі відбудеться вечірка «Венга-Венга 1990-х», яка закриє 29-й Лейпцизький міський фестиваль. Гурт Takayo звучатиме на Вільхельм-Лойшнер-Плац. Після цього відбудеться триб’ют-шоу Puhdys із гуртом Perlenfischer. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібна справжня рок-музика, вам слід залишитися і дозволити цьогорічному міському фестивалю закінчитися лейпцизьким рок-гуртом Momentum.
 
Дитяча програма
Навіть відвідувачі свята маленького містечка можуть знову розраховувати на ігри, веселощі та азарт. Численні пам’ятки від Belantis on Tour і Toggo Tour можна знайти перед Paulinum і перед Gewandhaus zu Leipzig. Останній виводить диких негідників, новачків Селіну Мур та Рахель на їхню власну сцену.
 
Світлове шоу на ринку
Особливою особливістю ринку є 3D-ілюмінації, і в черговий раз для міського свята пропонується щось унікальне. Щовечора чотири корпуси висвітлюються ілюмінацією. Це північна сторона ринку між Хайнштрассе та Катаріненштрассе. Частиною цього є Стара шкала. Проекційна площа понад 50 на 30 метрів буде висвітлюватися чотирма високопродуктивними прожекторами. Відомий у світі художник  Бернд Е. Генгельбах з Лейпцига, який з посмішкою називає себе Hoilluminator,буде використовувати відеомепінг для проектування на стіни зображень та анімованих відеофрагментів у надвисокій роздільній здатності. Ці проекції настільки точні, що здається, ніби частини будівлі рухаються у трьох вимірах, розчиняються або у стінах з’являються невідомі істоти.

Отже, 3-5 червня 2022 року у центрі Лейпцига на всіх чекає незабутній фейерверк подій та вражень!

Джерело leipzig.de

Related posts