Зустріч “темних сил” наближається!

 

З 3 по 6 червня 2022 року шанувальники готики, стим-панку, індастріалу та багато інших представників “темної сцени” нарешті знову зберуться разом у Лейпцигу, щоб відсвяткувати Wave-Gotik-Treffen. Близько 200 гуртів та артистів заявили про свою участь і представлять широкий спектр темної музики, від dark ambient, industrial та neo-classical до пост-панку та готик-року, а також стилі, які, ймовірно, знайомі лише тим, хто знайомий з цією сценою. Крім того, до програми WGT входять читання, виставки, вечірки, театральні вистави та водевілі, опери, хорові концерти, кінопокази та багато іншого, включаючи, звичайно, такі культові заходи, як Вікторіанський пікнік у парку Клари Цеткін та Пікнік у стилі стим-панк у Німецькому музеї землеробства. Ті, хто хоче відчути особливу атмосферу зустрічі навіть без повного квитка, не повинні пропустити середньовічне видовище на даху культурного центру Moritzbastei та “Язичницьке село” в Torhaus Dölitz.

Багато музеїв та галерей Лейпцигу пропонують безкоштовний вхід для відвідувачів WGT або пропонують додаткові предмети програми. Наприклад, у музеї Grassimuseum є спеціальна програма для WGT, Музей природної історії запрошує відвідувачів на дві дуже захоплюючі спеціальні лекції, а Південний цвинтар (Südfriedhof) також входить до місць, де проводиться кілька екскурсій.

Середньовічні ринки

На час проведення Wave-Gotik-Treffen знову відкриються два середньовічні ринки, які відкриті не лише для відвідувачів фестивалю (без фестивальних браслетів із вхідними квитками): середньовічний ринок на даху Moritzbastei та язичницьке село в Torhaus Dölitz. Обидва ресторани відкриті щодня з 11 ранку. Язичницьке село знову приваблює відвідувачів автентичними ремеслами, лазнею, вогняними шоу, театром, читаннями та концертами. Музичні гурти, лицарі, вікінги, жонглери, факіри та артисти показуватимуть свою майстерність. Для малюків тут проводитиметься дитяча готична вистава, а відвідувачі зможуть спробувати свої сили у стрільбі з лука, жонглюванні, гончарній справі та валянні повсті. Також можна відвідати виставку олов’яних статуеток Торхаус Деліц.

 

Вікторіанський пікнік

Вікторіанський пікнік у парку Клари Цеткін щороку збирає багато гостей, цього року він відбудеться у п’ятницю, 3 червня 2022 року, приблизно з 14 до 17 години. Ви побачите людей у різноманітних костюмах: від темних тонів до чорних, від вікторіансько-романтичних до стимпанківських чи кіберготичних. Вхід вільний.

Пікнік у стилі стімпанк

Всі шанувальники ретро-футуризму знайдуть можливість зустрітися та обмінятися ідеями цього року у Розенталі у Гасіенді Лас Касас (Лейпцизький зоопарк). Вітається стимпанк-гардероб та одяг в історичному стилі. Програма включає різні кіоски і два концерти. Відвідування можливе і без квитка.

Квитки на Wave-Gotik-Treffen

За підтвердженням квитка всі відвідувачі отримають напульсник, який дає право доступу на всі майданчики та концерти. Квитки доступні у звичайних квиткових агентствах та дійсні протягом усього періоду фестивалю.

Квиток як проїзний: на автобусі та трамваї до Wave-Gotik-Treffen

Квитки на Wave-Gotik-Treffen дійсні на всіх видах громадського транспорту Середньонімецького транспортного союзу (Mitteldeutscher Verkehrsverbund) у межах тарифної зони 110. Після перевірки квитка організаторами учасники отримають браслет, який є додатковим правом на проїзд. Спеціальних поїздок виключено.

Leipziger Verkehrsbetriebe (Лейпцизька компанія громадського транспорту) посилить трамвайні лінії додатковим сервісом та, в координації з організаторами, знову запропонує широкі можливості для проїзду до центрального місця проведення заходу в Агрі.

Додаткову інформацію про Wave-Gotik-Treffen можна знайти на сайті www.wave-gotik-treffen.de.

Джерело leipzig.de

Фото Wikimedia