Інфо-кафе & екскурсії для біженців з України

Інфо-кафе & екскурсії для біженців з України

В рамках проекту, що фінансується містом Лейпциг, ми організовуємо щотижневе інформаційне кафе в приміщенні нашого клубу, в яке раз на тиждень запрошуємо біженців з України зустрічатися один з одним і з персоналом проекту в приємній атмосфері, з кавою або чаєм, а також невеликими закусками. Частиною кожної з цих зустрічей буде лекція, в якій ми хотіли б надати учасникам актуальну інформацію або загальні цікаві факти про місто Лейпциг, його околиці та Саксонію, які можуть допомогти знайти свій шлях у новому середовищі, ознайомити з історією та культурою, дати можливість брати участь у повсякденному житті та дозвіллі. Ми публікуємо актуальні листівки та брошури міста Лейпцига, презентуємо їх українською та/або російською мовою.
По закінченню зустрічей пропонуємо учасникам індивідуальну підтримку – наприклад, при заповненні заявок або листів до офісів та органів влади.
Додаткову інформацію про події в рамках Info-Café можна знайти тут:

  • 05.10.2022 в 16:00 на тему «Працевлаштування в Німеччині» проведе консультант із соціальних питань Вадим Настасюк

 

Окрім інформаційного кафе, ми пропонуємо біженцям з України екскурсії в Лейпцигу українською або російською мовами, з яких можна дізнатися про історію, культуру та політику нашого міста.