Фотовиставка “Київ – незламне серце Європи”

Фотовиставка показує повсякденне життя постраждалого від війни Києва.

Як виглядають молодіжні баскетбольні майданчики, парки та дитячі майданчики в місті, яке обстрілюють російські ракети? Як функціонують комунальні служби, такі як пожежна охорона, станції метро, електро- та водопостачання? І як населення живе повсякденним життям у цьому надзвичайному стані?

Фотовиставка “Київ – незламне серце Європи”, яку можна побачити в міській адміністрації Лейпцига з 9 травня 2023 року, відповідає на ці питання. Загалом 16 фотографій документують не лише руйнування, спричинені російськими ракетними обстрілами, а й повсякденне життя людей у цьому величному місті. 

Виставка відбувається в рамках проекту “Діалоги заради міських змін” (D4UC) Федерального міністерства житлово-комунального господарства, міського розвитку та будівництва Німеччини. У рамках партнерської мережі, організованої Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням міністерства, експерти з п’яти німецьких та п’яти українських муніципалітетів зустрінуться в Лейпцигу 10 травня 2023 року, щоб обмінятися думками на такі теми, як сталий інтегрований розвиток міст, а також створення доступного житла. Місто Лейпциг вже брало активну участь у першій українсько-німецькій мережевій естафеті у 2017-2019 роках.

Час і місце проведення
Виставку з фотографіями українського міста-побратима Лейпцига, яка вже побувала в багатьох європейських мегаполісах, можна переглянути з 9 до 17 травня 2023 року в години роботи міського офісу:
вівторок-четвер з 13:00 до 18:00,
п’ятниця з 13:00 до 15:00 
Stadtbüro
Burgplatz 1
04109 Leipzig

 

 

Джерело: www.leipzig.de
Фото: © Stadt Kiew

Related posts