Amazon, Hilton та інші компанії допоможуть знайти роботу тисячам українських біженців у Європі

Понад 40 великих компаній, зокрема Amazon, Hilton і Marriott, оголосили 19 червня, що допоможуть знайти роботу тисячам українських біженців у Європі.

Про це повідомляє УНН з посиланням на оприлюднену у понеділок заяву благодійної організації Tent Partnership for Refugees.

На зустрічі в Парижі 41 компанія оголосила, що допоможе 250 тис. біженців з України, які опинилися в Європі, передусім жінкам, знайти роботу або пройти курси для опанування нової професії. За даними організації, це найзначніший набір ділових зобов’язань, які будь-коли приймали для просування економічної інтеграції біженців.

До прикладу, готельні мережі Hilton та Marriott International і ще кілька компаній пообіцяли взяти на роботу 13 680 біженців. Найбільші світові агентства з пошуку персоналу, зокрема Adecco, ManpowerGroup і Randstad, зобов’язалися допомогти знайти роботу 152 тис. біженців. Ще одна група великих фірм пообіцяла навчити нових професій 86 тис. біженців. Гігант інтернет-торгівлі Amazon обіцяє прийняти на роботу до своїх відділень в Європі 5 тисяч осіб, окрім цього таку ж кількість біженців фірма зобов’язалася забезпечити роботою в США до кінця 2024 року.

Деякі великі компанії оголосили про свої зобовʼязання проводити навчання, щоб допомогти біженцям розвинути затребувані технічні навички, такі як ІТ, програмування і кібербезпека. Accenture зобовʼязалася провести навчання та забезпечити підтримку приблизно 16 000 біженців, Indeed – 15 000 біженців, Cisco – 10 000 біженців, Microsoft та Generali – по 5000 біженців кожна.

Віце-президент Єврокомісії Маргарітіс Сніхас зазначає, що “через рік після вторгнення багато українських біженців залишаються безробітними, попри їхній високий рівень освіти, бажання заробляти на життя та законне право на роботу”.

За оцінками ООН, в країнах Західної та Центральної Європи зараз перебувають близько 6 млн українських біженців, переважна кількість з яких – жінки з дітьми. Загальна кількість вимушених переселенців у світі сягнула 110 млн.

 

 

 

Джерело: УНН
Фото: Pixabay

Related posts