Стипендіальні програми

Ви або Ваші діти шукаєте можливості вступу в німецькі ВНЗ? Ділимось добіркою стипендіальних програм, загальних та спеціалізованих. Прикладні науки, мистецтво, інновації, захист навколишнього середовища та права людини, і ще багато інших напрямів. Переходьте за посиланнями.
🔶 GFPS e. V. — Німецький фонд міжнародного розвитку та співробітництва (GFPS e. V.). Фонд пропонує стипендії студентам з України, які бажають навчатися в Німеччині.
🔶 Deutschland Stipendium — стипендіальна програма, яка підтримує талановитих і мотивованих студентів у Німеччині та виділяє квоти для іноземних студентів. Програма фінансується Федеральним урядом Німеччини (від Bundesministerium für Bildung und Forschung), підприємствами та приватними особами.
🔶 Hochschule für angewandte Wissenschaft und Kunst — сторінка “Zukunftsfonds der HAWK”, фонд, створений при Вищій школі прикладних наук і мистецтв HAWK для підтримки молодих дослідників та інноваційних проєктів. HAWK допомагає з можливістю продовжити навчання та підготуватись до вступу в Німеччині.
🔶 Heinrich Böll Stiftung — стипендіальна програма Фонду ім. Гайнріха Бьолля. Фонд надає стипендії молодим людям, які прагнуть працювати на користь демократії, прав людини та захисту навколишнього середовища.
🔶 Konrad-Adenauer-Stiftung e.V. — сторінка про програми Фонду Конрада Аденауера (Konrad-Adenauer-Stiftung) з підтримки талановитих людей. Фонд пропонує стипендії та програми культурного обміну, щоб допомогти людям розвинути свій потенціал та зробити внесок у суспільство.
Джерело: Телеграм-канал @mayak_infohub

Related posts