Попереджувальні страйки в Лейпцигу 17 лютого 2023 р.

Пасажири Leipziger Verkehrsbetriebe (LVB) і користувачі муніципальних медичних установ можуть зіштовхнутися в п’ятницю 17 лютого з певними незручностями:  профспілка Verdi оголосила, що в п’ятницю вона організовує попереджувальний страйк на весь день.

Профспілка Verdi закликала співробітників LVB і всю міську адміністрацію оголосити в п’ятницю, 17 лютого, страйк. Очікуються масові обмеження.

“У п’ятницю, з початком роботи о 3-й годині ночі і до 5-ї ранку суботи, в нашій мережі маршрутів можуть бути обмеження”, – пояснив представник LVB Марк Бакхаус  на запитання LVZ. “Обмеження можуть торкнутися цілих ліній”.

Чи будуть скасовані тільки окремі рейси під час 26-годинного страйку, чи цілі лінії, або, можливо, навіть уся лінійна мережа для LVB — поки не повідомляється.
Мерія рекомендує на цей час батькам передбачити альтернативні варіанти догляду за дітьми. Батьки зможуть дізнатися в четвер на міському сайті, які дитячі садочки та інші заклади можуть бути зачинені в п’ятницю.
У п’ятницю вранці відбудеться спільний мітинг на площі Wilhelm-Leuschner-Platz.
Також оголошено страйки в аеропортах в Мюнхені, Франкфурті, Гамбурзі, Штутгарті, Дортмунді, Ганновері та Бремені на весь день у п’ятницю. Десяткам тисяч пасажирів рейсів доводиться готуватися до скасувань і затримок. Попереджувальний страйк має розпочатися рано вранці в п’ятницю і закінчитися в суботу. Це оголошення поки що не зачепило саксонських аеропортів у Лейпцигу та Дрездені.

 

Джерело: lvz.dе

Related posts