Лейпцизький інтеграційний ярмарок у Фельзенкеллері

Після дворічної перерви, 23 червня 2022 року,Лейпцизький інтеграційний ярмарок запрошує вас на Felsenkeller. Ярмарок присвячений інтеграції мігрантів у сфері зайнятості та навчання. Свої пропозиції для мігрантів представлять понад 50 компаній, установ з працевлаштування, мовних шкіл, інтеграційних проектів та постачальників послуг навчання.

На інтеграційному ярмарку вони можуть познайомитися з компаніями, відкрити нові робочі місця та перспективи, а також знайти пропозиції підтримки, наприклад, з питань навчання, роботи, самозайнятості або курсів німецької мови.

На відкритті о 10:00 виступатимуть соціальний мер Томас Фабіан, Томас Кралінскі, державний секретар і голова державного міністерства економіки, праці та транспорту, і Франк Шотт, керуючий директор Work and Life Saxony.

Виставка інтеграції супроводжується різноманітною спеціалізованою програмою з інформаційними заходами та семінарами з таких тем, як оволодіння мовою під час роботи, визнання іноземних професійних кваліфікацій, відкриття бізнесу, процеси подання заявок чи основні питання трудового права.

час та місце

Четвер, 23 червня 2022 р., з 10:00 до 15:00.

Фельзенкеллер, Карл-Хайне-Штрассе 32, 04229 Лейпциг

Джерело: Leipzig.d

Фото: pxhere.com