“Знову інший” – культурне літо 2022 в Грюнау

Популярна та традиційна серія заходів показує, що Грюнау був і залишиться придатним для життя районом для всіх поколінь. З численними виставками, концертами, читаннями, літнім кіно, танцями та театром культурне літо стало життєво важливою константою у культурному житті району з 1996 року.

“Знову інший” – девіз культурного літа 2022 року в Грюнау, який відкриється 18 червня 2022 року. І це з двома основними програмами: вуличним фестивалем «Літо у кварталі» (з 14:00 до 21:00) на Штутгартер-Алеї та музичним театром для кількох поколінь «Експедиція Франц — інший вид щастя» (17:00) у Паулюскірхі: прийом з шампанським та зустріччю в саду.

«Будь то вечір у театрі чи районний фестиваль, музична прогулянка районом чи цирковий майстер-клас, кінотеатр просто неба чи майстерня з рукоділля — програма складена для всіх мешканців Грюнау та організована самими активістами Грюнау. Ця прихильність та ця різноманітність вражають і є прикладом цього жвавого району», — каже мер молоді Вікі Фельтхаус, яка відкрила цьогорічний фестиваль.

Парк Роберта Коха знову став місцем проведення культурних заходів просто неба і пропонує: Theatre der Junge Welt є гостем зі своєю літньою сценою, «Kultur im Park» (KOMM-Haus) представляє різноманітні культурні сцени, дітей запрошують побудувати своє місто за власним бажанням у святковій грі «Місто в місті» (Haus Steinstraße eV), а Komm eV організовує заходи з численними партнерами у рамках «Днів промислової культури». Деякі речі у 2022 році «знов будуть іншими»: вперше будуть представлені pop-up піцерія «Bella Grünau» та цирк в якому беруть участь усі бажаючі. Фестиваль Leipzig Outside буде проходити у наметі цирку, і вперше буде представлена ​​радіовистава «Літо».

Джерело Leipzig.de

Фото Wikimedia

 

 

 

 

Related posts