Управлiння охорони природи шукає волонтерiв

Управління охорони навколишнього природного середовища закликає відданих громадян до роботи в добровільній природоохоронній службі

Відповідні особи проходять інструктаж  та призначаються районними помічниками охорони природи, відповідаючи за догляд за однією або кількома заповідними територіями. Вони  спостерігають за природою та ландшафтом, щоб запобігти збиткам і загрозам, а також інформують природоохоронні органи про події та можливі порушення природоохоронного законодавства. Волонтери інформують відвідувачів на заповідних територіях про правила поведінки та ведуть діалог із зацікавленими громадянами.  До завдань інспекторів та помічників з охорони природи також входить облік видів тварин і рослин, що зустрічаються в зоні їх відповідальності, а також документування стану та розвитку об’єктів, що підлягають охороні.

Ви  хочете зробити цінний внесок у підтримку якості життя нинішнього та майбутніх поколінь? Тоді зв’яжіться з Управлінням охорони навколишнього середовища (телефон: 0341 1233859, факс: 0341 1233405, електронна адреса: environmental protection@leipzig.de).

Related posts