Міжнародна виставка-ярмарок великодніх яєць Leipziger Eierlei 2023

Великоднє яйце — невід’ємний атрибут святкування Великодня або приходу весни. За давньою традицією до цієї нагоди фарбували або розписували курячі яйця.

Щороку на традиційному міжнародному ярмарку великодніх яєць можна помилуватися сотнями експонатів з унікальними кольорами, формами і найрізноманітнішими технологіями виготовлення.

Виставка-ярмарок відбудеться 1-2 квітня з 10:00 до 17:00. в приміщенні  Alten Handelsbörse (стара торгова біржа)на Naschmarkt за Alten Rathaus (старою ратушею).

Свої роботи представлять 28 художників з різних куточків Німеччини та зарубіжжя. Цього року представлені художники з Німеччини, Чехії, Нідерландів,Польщі,  Ізраїлю,Угорщини, України. Різноманітні художньо оформлені не лише курячі яйця, а й яйця хвилястих папужок, перепелині, гусячі, страусині  які були оброблені використовуючи різні техніки –  приблизно 8000 експонатів будуть радувати нас своєю красою.

На додаток до лужицьких воскових технік, які мають дуже давню традицію, буде також представлено техніки дряпання, техніки воскового тиснення (з Богемії). Крім того, представлено техніки батика. У цій техніці за допомогою натуральних фарб зображуються квіти, красиві орнаменти та різні предмети. Іншим варіантом є технологія друку на плівці, за якої виходять мармурові яйця. Є також дуже сучасні техніки – колажі з матеріалів, скульптури або яйця в стилі Фаберже, малюнки в стилі модерн, позолота та бусини за мотивами відомих художників, таких як Густав Клімт. Популярним сюжетом для художників, які працюють з яйцями, є розпис яєць великодніми мотивами. Квіткові візерунки, мотиви природи або мотиви, що нагадують про японське мистецтво живопису і малюнка.

Великодніми витворами мистецтва можна буде не тільки милуватися, а й придбати на свій смак Великодній подарунок.

Місце проведення:

Alten Handelsbörse
Нашмаркт 1
04109 Лейпциг

Веб-сайт: http://www.stadtgeschichtliches-museum-leipzig.de

Related posts