Економіка Лейпцига є міцною навіть під час кризи

Зі своєю дедалі міцнішою економічною та науковою структурою Лейпциг добре впорався з кризами останніх кількох місяців. І в майбутньому також є ознаки подальшого зростання міста та його околиць. Про це реферував Економічний звіт за 2022 рік.

Хороші приклади: Porsche Leipzig розширює свій завод уже вп’яте, Amazon Air ввела в експлуатацію перший регіональний центр авіаперевезень у Європі, завдяки DHL Аеропорт Лейпцига є третім за величиною в Європі, BMW продовжує розширення виробництва електронних компонентів, Baytree відкрила логістичний парк із 450 новими робочими місцями.

У листопаді було закладено перший камінь у фундамент нової будівлі центрального офicу відділу продажів і обслуговування компанії Siemens AG; з весни 2023 року Dräxlmaier Group буде виробляти високоякісні -продуктивні високовольтні акумуляторні системи на новому місці; початок виробництва нового заводу Beiersdorf у Лейпцигу заплановано на перший квартал 2023 року. І без того потужний автомобільний кластер наразі продовжує розвиватися завдяки електромобільності.

За обсягом продажів ІТ-кластер значно попереду з обсягом продажів у два мільярди євро. Крім того, існує дуже сильний кластер охорони здоров’я та біотехнологій із понад 45 000 співробітників.  У кампусі BioCity на Alte Messe площі в Bio-City та Bio-Cube здаються в оренду до останнього квадратного метра. Потреба в офісних і лабораторних приміщеннях велика, тому необхідно планувати та будувати нові центри. Внесений до списку зал 12 має стати інноваційним центром для нових поселень і відділень університету та Інституту клітинної терапії та імунології Фраунгофера IZI. Ще однією віхою на місці старого торгово-виставкового центру є будівництво технологічного кампусу «BioSquare Leipzig», де c-Lecta –  глобальний гравець у галузі промислових біотехнологій – орендуватиме понад 10 000 квадратних метрів.

У жовтні місто Лейпциг отримало грант від федерального уряду на понад чотири мільйони євро для потреб внутрішньої частини міста. Муніципалітет внiс ще два мільйони євро.

Related posts