До Києва прибули пожежні машини – Віталій Кличко подякував Лейпцигу!

Київ отримав від німецьких та польських партнерів іще чотири нових найсучасніших пожежних автомобілі. І вже сьогодні вони заступають на чергування в районах столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час передачі авто київським рятувальникам.

«Передало пожежні автомобілі Києву німецьке місто-побратим Лейпциг, профінансувало Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини. А виробили в найкоротші терміни польські партнери. Час очікування на такі авто в світі – приблизно 2 роки. Зроблені пожежні машини на базі шасі RENAULT з дубль-кабіною та колісною формулою 4х4 та 4х2. Автівки ефективно можуть використовуватися на міжбудинкових територіях, де вузькі проїзди, круті підйоми та складні дорожні умови. До того ж, ці автомобілі призначені і для пінного гасіння пожеж, що дуже важливо, особливо в умовах постійних ракетних атак росії. Ми передаємо 4 новеньких машини ДСНС міста Києва. І вже сьогодні вони заступають на чергування в районах столиці», – зазначив Віталій Кличко.

Він подякував німецьким та польським партнерам за цю важливу для Києва допомогу. Адже в умовах війни місту необхідно оперативно та ефективно реагувати на виклики та надзвичайні ситуації. Запис відео зі словами вдячності мера Києва В.Кличка  розміщено на сайті міста Лейпциг.

Нагадаємо, загалом від початку повномасштабної війни Київ залучив та отримав від європейських партнерів в якості допомоги: 40 сучасних карет швидкої допомоги, 40 пожежних автомобілів (2 авто в грудні відправили в Харків, який зазнає постійних обстрілів), також отримала столиця 72 міських автобуси.

 

Джерело:  leipzig.de;  kyivcity.gov.ua
Фото: kyivcity.gov.ua