Авто забрав евакуатор: що робити?

 

 

Паркування  в недозволеному місці в Німеччині загрожує тим, що машину відвезуть на евакуаторі. Як правильно діяти у таких випадках, куди необхідно дзвонити і скільки коштує забрати машину зі штрафмайданчика?

Що робити, коли машину забрали на евакуаторі?

Насамперед необхідно звернутися до найближчого відділення поліції, щоб переконатися в тому, що автомобіль дійсно відвіз евакуатор, а не викрали зловмисники.

Як шукати машину, якщо її забрав евакуатор?

Якщо автомобіль відбуксирували аварійні служби, проїзду яких він заважав, його найчастіше відганяють на невелику відстань (наприклад, залишають на найближчій безкоштовній парковці). Варто уважно подивитися у недалеко розташованих місцях, які підходять для паркування автомобіля. Якщо знайти його не вдається, необхідно дзвонити до поліції.

Яка сума штрафу, якщо машину забрали?

Розмір штрафу визначають відповідно до виду правопорушення. Вартість буксирування становить у середньому 200 євро. Зазвичай витрати оплачує той, хто викликав евакуатор, а надалі він вимагає від водія відшкодування витрат. Винятки становлять лише випадки необґрунтованого буксирування (водій у цьому випадку може вимагати повернути оплату).Власники автомобілів часто запитують, що робити, якщо машину вже на евакуаторі, але ще не відправлено на штрафний майданчик. У цьому випадку водій зможе зупинити процес, сплативши 55 євро.

Щоб забрати звідти автомобіль, вам знадобиться:

оплатити послуги транспортування;

надати документи на автомобіль та посвідчення особи.

Як дізнатися, куди евакуювали машину?

Адреса платного паркування повідомлять у поліції. У більшості випадків автомобілі порушників буксують на паркування, яке належить компанії, яка надає послуги евакуаторів.

Як поставити машину, щоб не забрав евакуатор?

Незважаючи на те, що поліція або представники управління громадського порядку та безпеки (Ordnungsamt) не зобов’язані зв’язуватися з власником авто, перш ніж відвести його на евакуаторі в Німеччині, вони часто роблять такі спроби.

Бажано залишати свої контактні дані таким чином, щоб вони були добре помітні.

Звичайно, це не скасовує необхідності дотримуватись правил паркування, щоб не вирішувати потім питання, як забрати машину зі штрафмайданчика.

Джерело: @ASA_de

Фото: Pixabay

Related posts