Лейпциг. Коротка історія міста

Брошура “Лейпциг. Коротка історія міста” вийшла українською та англійською мовами, тепер доступна також версія німецькою легкою для читання мовою.
Існуючі видання брошури “Лейпциг. Коротка історія міста” користуються великою популярністю.

Нові жителі міста, а також люди, які живуть тут вже довгий час, отримують легкий  для читання огляд багатої історії міста. Брошура також допомагає людям ідентифікувати себе з власним місцем проживання. Щоб люди з труднощами у навчанні, а також ті, хто погано знає німецьку мову, також могли отримати доступ до історії міста, було видано версію брошури доступною для читання мовою. Вона також спрямована на всіх людей, які хочуть дізнатися про історію Лейпцига у зрозумілій та цікавій формі.

Брошура є проєктом міста Лейпциг. Текст був перекладений і перевірений на зрозумілість для цільової групи тимчасовою робочою групою Leichte Sprache Консультативної ради у справах людей з інвалідністю. До складу робочої групи входили люди з труднощами у навчанні, керівник робочої групи, який пройшов підготовку в галузі простої мови, та представник з питань людей з обмеженими можливостями. Брошура незабаром з’явиться у всіх офісах для громадян.

Українською мовою брошуру “Лейпциг. Коротка історія міста” можна знайти в міських бібліотеках Лейпцига.

 

Джерело: www.leipzig.de