“Вимкніть світло!” чи життя на “рівні”.

Лейпциг представив план економії природного газу, електроенергії та централізованого теплопостачання. Спочатку плануються маломасштабні заходи: відключення підсвічування міських будівель та створення некомфортних умов роботи в адміністративних установах.

У середу в Лейпцигу обер-бургомістр Буркхард Юнг представив план дій щодо економії природного газу, електрики та централізованого теплопостачання. У місті хочуть заощадити 15% енергії.

З цією метою було складено покроковий план, який мав ґрунтуватися на плані дій у надзвичайних ситуаціях із газом для всієї Німеччини та плані дій у надзвичайних ситуаціях комісії ЄС.

Буркхард Юнг пообіцяв, що план під девізом «Кожна дрібниця має значення!» набуде чинності негайно.

“Я розпорядився, щоб деякі з цих заходів, такі як ефектне освітлення, мобільні кондиціонери та водогрійні котли, були реалізовані негайно”, – продовжив Юнг у середу.

У поточному “рівні B”, наприклад, заплановано обмеження подачі гарячої води та зниження кімнатної температури до 19 градусів для адміністративних будівель. “Рівень С” включає, зокрема, потенційний висновок з експлуатації окремих об’єктів «у добровільній зоні відповідальності». До добровільної зони відповідальності зазвичай входять такі об’єкти, як криті басейни, музичні школи або молодіжні центри.

Мер Томас Діберг також прокоментував план економії енергії, мовляв, чим раніше ми почнемо жити гірше – тим краще: «Захист критично важливої ​​інфраструктури протягом зими – це завдання для суспільства загалом. Чим раніше ми діятимемо, тим раніше ми зможемо зробити цінний внесок».

https://www.t-online.de/region/leipzig/