У мережі та у продажу: абонемент на літні канікули 2022

 

Нагадаємо, що з 29 червня ви можете придбати онлайн або у точках продажу буклет Holiday Pass. Він містить, серед іншого, безкоштовний абонемент на канікули, контактні дані всіх організаторів, купон на відвідування Лейпцизького зоопарку та пільговий вхід у відкритий басейн. Крім того, як і щороку, численні партнери підготували чудові заходи зі сфери культури, спорту, ЗМІ та творчості, які можна відвідати безкоштовно або за зниженою ціною. Також знову включені одноденні поїздки, зорганізовані Управлінням у справах молоді та сім’ї.

Святковий квиток на автобус та поїзд

Святковий квиток залишається невід’ємною частиною абонементу. Він надає право на безкоштовне користування всіма трамваями та автобусами LVB, а також транспортними засобами MDV у місті Лейпцигу (тарифна зона 110).

Святковий проїзний можна придбати  за 10 євро у торгових точках LVB, на стійці інформації для громадян у Новій ратуші та в Управлінні у справах молоді та сім’ї, у бібліотеках. Лейпцизькі абонементи зі знижкою для дітей та молоді цього року будуть доступні  у новій ратуші та в окремих районних бібліотеках  міста за 5 євро.

Перед відвідуванням закладів та заходів рекомендується з’ясувати, чи не відбулися зміни у розкладі. Актуальну та оновлену інформацію про літні канікули 2022 року та реєстрацію на одноденні поїздки також можна знайти на сайті www.leipzig.de/ferienpass на весь період канікул.

Джерело:  Leipzig

Фото: publicdomainpicters.net