Ремонт розкішного готелю «Асторія» може бути продовжено.

Будівельні роботи в історичному лейпцизькому розкішному готелі “Асторія” можуть бути відновлені після періоду близько двох років бездіяльності.

 

Дозвіл на будівництво «Асторії» з 2020 року передбачає реконструкцію та переобладнання колишнього гранд-готелю, щоб мати можливість відновити роботу готелю.

«Асторія» була відкрита в 1915 році з більш ніж 300 номерами як одне з найсучасніших і найрозкішніших будівель в німецькій готельній індустрії того часу. Він був побудований всього за два роки за проектом архітектора Вільяма Лоссова (1852-1914), який також був одним з головних архітекторів залізничних станцій в Лейпцигу і Франкфурті-на-Майні,

Історія Асторії

В готелі зупинялися такі зірки, як Адель Сандрок (німецька актриса, 1863-1937), Енріко Карузо (італійський оперний співак, 1873-1921) і Ганс Альберс (німецький актор, 1891-1960).

За часів НДР великі діячі СЄПН (Соціалістична єдина партія Німеччини) такі як Вальтер Ульбріхт та Олександр Шальк-Голодковський, жили в представницькому гуртожитку під час весняно-осінніх ярмарок. Вернер Тюбке прикрасив їдальню фресками «П’ять континентів». Після подальших будівельних робіт з 1965 року готель «Асторія» пропонував нічліг для 465 гостей і 800 місць в ресторані. Також тут були Луї Армстронг, Йоганнес Хестерс і Герберт фон Караян.

Асторія сьогодні

Ремонтні роботи тричі переривалися зупинками будівництва. Причиною цього стали заперечення з боку сусіднього готельного оператора. Спочатку колишній розкішний хостел, який залишався занепадати протягом десятиліть після падіння Берлінської стіни, повинен був знову відкритися в кінці 2020 року. Наразі будівля перебуває у стані каркасу, підтримується як пам’ятник архітектури.

Планується побудувати готель з не менше ніж п’ятьома конференц-залами, банкетною зоною площею 800 квадратних метрів і невеликим спа-центром. Історичний фасад будівлі в безпосередній близькості від Лейпцизького центрального залізничного вокзалу з його дерев’яними вікнами та конструкцією даху має бути збережений. Інвестор не надав жодної інформації про суму витрат.

Джерело зображення: Вікісклад.