Простір для тебе

ПРОСТІР ДЛЯ ТЕБЕ

Проєкт «ПРОСТІР ДЛЯ ТЕБЕ» – можливість для українських сімей, що залишили свої домівки через війну, згадати улюблені заняття та відволіктися від сумних думок.

Майже три місяці триває війна в Україні. Декілька мільйонів українських жінок, дітей, літніх людей за цей час знайшли тимчасовий притулок в багатьох країнах світу. Усіх нас, у ці скрутні часи, об’єднує нескінчений біль за країну, туга за рідними та домівками, відчуття невизначеності та певна дезорієнтація.

Аби зберегти психічне здоров’я та остаточно не вичерпати свій ресурс, психологи радять займатися як і буденними справами ( приготування їжі, прибирання, прогулянки, гімнастика тощо), так і знаходити час для терапевтичних занять та спілкування.

Наприкінці березня  галерея сучасного мистецтва міста Лейпциг (GZFK) спільно з Interaction Leipzig e.V., активістками Клауді Андрійчук та Анастасією Макровска в рамках проєкту «ПРОСТІР ДЛЯ ТЕБЕ»  допомагають українцям, які покинули домівки, краще адаптуватися у складних умовах. У просторому приміщенні галереї, з виходом на терасу та двір, тут зустрічаються усі охочі задля спілкування, обміну інформацією, обговорення нагальних питань. Цікаві люди, смачна кава та чай, майстер-класи з малювання, вокалу, йоги, простір для дітлахів.

Щовівторка та четверга з 15.00 до 18.00  ініціатори проєкту «ПРОСТІР ДЛЯ ТЕБЕ» запрошують усіх, хто покинув Україну через війну, друзів та знайомих, небайдужих активістів та творчих людей. Ви матимете можливість самостійно приймати рішення про наповнення цього простору. Маєте ідею як разом провести час? Тут вам допоможуть її втілити. ПРОСТІР ДЛЯ ТЕБЕ – це простір для твоїх ідей та творчих зустрічей.

Щовівторка та четверга 15:00 – 18:00
Galerie für Zeitgenössische Kunst Leipzig (GfZK)
Галерея Сучасного Мистецтва міста Лейпциг

Karl-Tauchnitz-Str. 11
04107 Leipzig

Фото Клауді Андрійчук