Оновлення iнфраструктури мiста

Щоб підвищити безпеку дорожнього руху та комфорт всіх учасників дорожнього руху, а також модернізувати інфраструктуру, з кінця серпня 2022 року заплановано ряд робiт.

Наразі керівництво міста ініціювало розширення трамвайнoi коліi по вулицi Feuerbachstraße, за пропозицією міського голови Томаса Діенберга. «Це важливий крок для зміцнення екологічної мережі і, зокрема, громадського транспорту: заплановане розширення зробить системи ефективнішими та безпечнішими, особливо для пішоходів», – зазначив пан Діберг.

Це не все. Наприкінці літніх канікул Лейпцизька водопровідна станція планує відремонтувати дiючі труби питної води та каналізацію. «З виконанням лінійних робіт у зоні будівництва колійної петлі починаються масштабні заходи, щоб зробити район Вальдштрассе придатним для майбутнього з точки зору постачання та утилізації під і над землею. Окрім оновлення труб питної води та ремонту змішаної каналізації на Фрегештрассе, ми також будемо перевіряти та оновлювати під’єднання будинку на всій території будівництва», – пояснив Матіас Віман, керівник відділу мереж водопостачання.

З жовтня 2022 року Лейпцигська група планує модернізувати колії та зупинки на Вальдштрассе. Дозвіл на будівництво, необхідний для транспортної компанії, очікується наприкінці червня. Рональд Юрс, керуючий директор з технологій та операцій транспортної компанії, каже: «Завдяки інвестиціям у Вальдштрассе ми дуже чутливо інтегруємо наші колійні системи та нові безбар’єрні зупинки в цей вимогливий міський простір. Водночас ми також підвищуємо привабливість та продуктивність місцевого громадського транспорту та створюємо умови для користування новими трамваями».

Місто Лейпциг також створить нову будівлю на заміну моста Вальдштрассе.

Роботи також узгоджуються з модернізацією колійної петлі на Фойєрбахштрассе: вона використовується, серед іншого, для подій на арені та для будівельних робіт як поворотна петля для трамвайних ліній 18, 19 і 51 – але колії повністю зношенi. Зараз їх модернізують, оновлюють лінії зіткнення.

Також у мiстi запланована реконструкція та нове будівництво тротуарів. Помiж iншим, носики тротуарiв мають зробити перехід для пішоходів безпечнішим у майбутньому.

Нещодавно коріння платанів підняло та частково знищило гранітні плити тротуару на Фойєрбахштрассе. Щоб  краще захистити платани, у зоні дороги встановлять решітки для дерев. Також понад дорогою буде висаджено ще бiльше дерев.

Вуличне освітлення в районі будівництва буде переведено на енергозберігаючі світлодіодні лiхтарi.

Крім того,  на перехрестях Макс-Планк-штрассе встановлять 13 велостіків.

Оскільки територія будівництва знаходиться в зоні 30 км/год, окремих велосипедних доріжок не планується.

Вже 7 червня 2022 року у якості підготовчого заходу до будівництва відремонтують колійні системи на Вальдплац. Трамваї 3, 7, 8 та 15 курсуватимуть через Вестплац до 24 червня 2022 року. На період будівництва також діятимуть обмеження руху.

Додаткова інформація www.L.de

Інтерактивний веб-сайт www.leipzig.de/baustellen також пропонує сучасний огляд усіх обмежень руху в мережі доріг.

Джерело: https://www.leipzig.de/news/news/stadt-und-leipziger-gruppe-bauen-gleisschleife-in-der-feuerbachstrasse-aus

Related posts