Міжкультурні тижні в Лейпцигу: реєстрація до 6 липня

До участі запрошуються заклади культури, клуби, молодіжні центри, підприємства, навчальні заклади, релігійні громади та інші організації. Кінцевий термін реєстрації на заходи, які будуть включені до програми 6 липня 2022 року.

Департамент міграції та інтеграції міста Лейпцига як ініціатор та редактор загальної програми цього року поєднує Тижні з темою «Думай стійко – розумій глобально – дій локально». Це включає дискусії, лекції, кіно- та театральні вистави, концерти,виставки, екскурсії містом та спортивні заходи.

Порядок денний містить 17 основних цілей для соціально, економічно та екологічно сталого глобального розвитку. «З основною темою цього року ми хотіли б ввести аспект всесвітньої стійкої, справедливої ​​та мирної дії y стратегії інтеграційної політики міста Лейпцига», – прокоментувала міська комісарка з питань міграції та інтеграціi Мануела Андріч. «Cвоiм досвідом мігранти розширюють та збагачують наше розуміння розвитку. Я запрошую до спільноi діяльностi для дружнього клімату міста, аби проілюструвати хороші приклади спільних дій жителів Лейпцига, з міграцєю та без неї», – додала вона.

Додаткова інформація:
Телефон: 0341 123-2694
Електронна пошта: migration.integration@leipzig.de
www.leipzig.de/ikw