Ми разом!

«Незалежність підіймає на крилах. Відповідальність не дає ці крила спалити. Маючи і те, і інше, можна долетіти до мети!»
Святослав Вакарчук

24 лютого о п’ятій годині ранку сотні тисяч українців по всій країні прокинулись від вибухів….. Війна почалась!….Які страшні слова і як складно усвідомити їх. Виникають питання: Як це могло трапитися у сучасному світі, у добу розвинених прав людини? Невже людство нічого не навчилося після Другої Світової війни?

Україна – найбільша держава в Європі з мальовничою природою, мелодійною мовою та доброзичливими людьми. Прикро, що на тлі історії така прекрасна країна славиться таким величним минулим і страшним сьогоденням. Тому питання про українську самоідентичність та незалежність так гостро постають сьогодні.

30.04.2022 року відбувся мітинг у м. Ляйпциг, Саксонія, на головній площі Augustusplatz. Сотні українців вийшли для того, щоб підтримати Україну, продемонструвати свій патріотизм, привернути увагу до  своєї мови та культури. Головними питаннями, яким було присвячено демонстрацію – це зупинити війну, врятувати жителів Маріуполя та ввести ембарго на нафтопродукти. Порадувало, що були присутні представники і інших національностей, які також активно підтримували Україну. По завершенню заходу відбулася хода та флешмоб, на якому заспівали українську народну пісню «Ой у лузі червона калина… ».

Хоч сьогодні Україна і знаходиться у надскладному становищі, але ми разом, ми єдині, ми все здолаємо, майбутнє держави в наших руках!

 

Hofman Tetiana