Квиток за 9 євро

 

Місячний проїзний квиток за 9 євро

Майже за два тижні починається літо, а з ним стартує акція 9-Euro-Ticket (квиток за 9 євро) на проїзд у міському та міжміському громадському транспорті.

З 1 червня по 31 серпня 2022 року, усього за 9 євро на місяць, ви можете користуватися  громадським транспортом без обмежень по всій Німеччині. Ця ініціатива прийнята та профінансована федеральним урядом в рамках пакету мір з надання допомоги. Ця акція спрямована і на захист навколишнього середовища, спонукаючи людей пересісти з власних автівок на екологічно чистий транспорт.

З 23 травня місячний квиток вартістю 9 євро можна придбати:

  • у сервісних центрах
  • в Servicemobil
  • у квиткових автоматах на зупинках

Для зручності пасажири можуть скористатися мобільними додатками:

 LeipzigMOVE – це, мабуть, найпростіший спосіб придбати квиток за 9 євро. Додаток можна знайти на Google Play та в App Store. Після встановлення та реєстрації квиток можна оплатити через PayPal або з рахунку смартфона.

Клієнти ABO* отримають квиток автоматично. Це стосується усіх отримувачів діючого АВО (також користувачів JOB-Ticket) або учнівського договору, а також студентів (через семестровий внесок). Щомісячна вартість ABO частково відшкодовується, а відтак кожен користувач ABO також платить всього 9 євро.

Детальна інформація на німецькій на сторінці міської транспортної компанії.

*пасажири уклали договір із LVB, та мають абонементну карту.

Джерела: L.de, leipzig-move.de

Фото: Karakina Maria