Долучайся до планування бюджету міста

Вперше громадяни можуть брати участь безпосередньо у плануваннi бюджету міста Лейпцига на 2023-2024 роки.

Як вирішила міська рада Лейпцига на засіданні 14 квітня 2022 року, подавати пропозиції громадян можна буде на сайті www.leipzig.de/buerger budget (з 11 травня 2022 року) у період з 11 травня по 21 червня.

«Подвійний бюджет проходить кілька етапів – починаючи від реєстрації коштів, через широкі бюджетні консультації та підготовування проекту бюджету, до рішення в міській раді
та затвердження державною адміністрацією Саксонії. Тому планування бюджету Лейпцига – це завжди командна робота», – запевнив мер Лейпцига з фінансів Торстен Бонью.

«Тому я радий, що жителі Лейпцига також можуть бути частиною цієї команди в майбутньому. З новою процедурою участі громадян усі жителі Лейпцига вперше мають можливість висловлюватися та впливати на планування проекту міського бюджету. Моя мета – посилити громадську участь, і це також має відображатися в бюджеті міста.
Важливо, щоб ідеї та пропозиції були спрямовані на добробут усіх мешканців міста та мали обсяг не менше 20 000 євро.

З середи, 11 травня 2022 року, веб-сайт www.leipzig.de/buergerbudget (з 11 травня 2022 року) надаватиме інформацію про те, як працює новий процес участі громадян та як ви можете долучитися.