День відкритих дверей в Uni Leipzig

У суботу, 14 травня 2022 р., у Лейпцизькому університеті відбудеться День відкритих дверей, що має на меті допомогу майбутнім студентам. Пропонуючи інформацію та поради щодо таких тем, як вибір курсу та подання заяви, проживання в Лейпцигу чи фінансування навчання, університет запрошує всіх, хто зацікавлений, отримати вичерпну картину.

Деякі заходи цьогоріч знову відбуватимуться наживо, однак більшість – онлайн , що уможливлює участь не виходячи з дому.

У цей день усі факультети представлятимуть свої дисципліни та пропонуватимуть можливість поспілкуватися зі студентами та викладачами. Крім того, Центральна консультаційна служба студентів запрошує абітурієнтів на онлайн-сесію запитань і відповідей о 9 та 14 годині, а о 10 та 13 – на лекцію про педагогічну освіту.

У невимушеній атмосфері відвідувачі можуть поспілкуватися зі студентами – представниками університету об 11 годині на відповідному онлайн-заході. Вони дадуть уявлення про те, як виглядає їхнє повсякденне навчання, яким чином його фінансують та як живуть. Кожен, хто хоче познайомитися з кампусом Augustusplatz на місці, також може взяти участь в екскурсії кампусом протягом травня. Для цього необхідний окремий термін.

Програма так само включає пропозиції для іноземних студентів, зацікавлених у навчанні – наприклад, за цифровим суботнім сніданком о 9:30 та 10:00. Будь-хто, хто шукає інформацію про додаткові професійні курси, пропозиції додаткової освіти або на тему рівних можливостей та рівності під час навчання, – знайде те, що шукає, цієї суботи.

Повну програму студентського інформаційного дня можна знайти на сайті Лейпцизького університету. Багато пропозицій будуть доступні там і після події аж до кінця травня.

Більше інформації про захід доступно за посиланням.

Related posts