Дитячий університет Лейпцига повертається

Після перерви в роботі через пандемію Лейпцизький дитячий університет повертається в Audimax Лейпцизького університету. Учні віком від 8 до 12 років зможуть знову відчути смак лекційного повітря з 17 червня 2022 року.

Програма 2022

Серія безкоштовних лекцій розпочинається з Леоні Шолер. Історик, журналіст та впливова людина у TikTok вивчає історію жінок у науці. Вона дивується, чому їм доводилося виборювати визнання набагато більше, ніж чоловікам. Крім того, юні слухачі дізнаються від неї, якій голлівудській актрисі варто дякувати за WLAN.

24 червня 2022 року Діана Шмідт і Маркус Майєр пояснять, як досягти успіху за допомогою власного винаходу. Як тренери Smile – стартап-ініціативи Лейпцизького університету – вони вже супроводжували багато компаній на шляху від бізнес-ідеї до продажу і знають, як заробити більше грошей, ніж ви витрачаєте.

1 липня 2022 року Сольвейг Ріхтер, професор міжнародних відносин та транснаціональної політики Лейпцизького університету, зосередиться на світі мирі у всьому світі та тих, хто бореться за нього. Вона бере студентів у кругосвітню подорож – з Колумбії через Західні Балкани до Південної Африки та Індії. Вона представляє важливих лауреатів Нобелівської премії миру, які ризикують своїм життям, щоб стати на захист інших.

Наприкінці серії лекцій, 8 липня 2022 р., професор Крістіан Андре на практичній основі продемонструє своїй аудиторії, що означає природне та стале навчання. Якщо ми хочемо зрозуміти речі і зберегти їх у довгостроковій перспективі, то зазвичай ми не використовуємо весь потенціал, який насправді маємо як люди. Хоча зміст навчання зберігається у нашому мозку, у процесі навчання завжди бере участь весь організм, тобто все наше тіло.

Реєстрація до дитячого університету за адресою: www.eveeno.com/kunisommer2022.

 

Джерело: leipzig.de

Свiтлина : Pixabay.com