21 липня – День пам’яті померлих від наркозалежності

З 1998 року 21 липня по всій країні вiдзначають День пам’яті померлих від наркозалежності.

У цей день у Лейпцигу на меморіальному камені в Ельзапарку вшановують людей, які померли від своєї наркозалежності або супутніх умов життя, пов’язаних з нею.  Перед cтелою встановлено табличку з написом «Ми вшановуємо пам’ять людей, які загинули внаслідок прямого чи опосередкованого вживання наркотиків. Людська гідність недоторканна».

У Лейпцигу на День пам’яті організовують і готують різноманітні  проекти у сфері допомоги молоді. Окрім вшанування, слід звернути увагу на пропозиції щодо профілактики, допомоги у виживанні та виході, поради та лікування. Серед профілактичних цiлей – церковнi служби, інформаційнi стенди, пам’ятнi заходи. Окрім вшанування пам’яті померлих, усі вони мають спільну мету вказати на небезпеку незаконних наркотиків і розповісти  про це.

Меморіальний захід відкриє спеціаліст з питань наркозалежності міста Лейпциг Зюльке Лейн. Молитву проведе пастор Себастьян Келлер з Dreifaltigkeitsgemeinde. Опісля спільна акція запросить на вшанування.

З 17:00 буде можливість зібратися разом за кавою, тістечками та стравами на грилі з часом для інформації та дискусій.

 

Коли та де: четвер, 21 липня, з 16:00 до 19:00 біля меморіального каменю в Ельзапарку (між Лютерштрассе та Ельзаштрассе), навпроти районного парку Рабет.