150-річчя трамваїв

Лейпциг відзначає 150-річчя трамваїв

Чемпіонат Європи трамваїв у Лейпцигу відзначає своє 150 – річчя у торговельно-виставковому місті, а також святкує розвиток сталих та нешкідливих ​​для екології засобів пересування.

 

«Об’єднувати людей – ось наша місія – протягом 150 років. Допомагати людям у досягненні їх особистих цілей – це те, що нами рухає, і це, перш за все те, що приносить нам задоволення. Учасники Трамваю-ЕМ поділяють цей ентузіазм незалежно від того, звідки вони. Ось чому ми хочемо відсвяткувати свято разом, щоб дізнатися, що у нас спільного — для мирного співіснування», — каже Катрін Лукас, керуючий директор відділу кадрів та служби водіння та директор з праці Лейпцизької компанії громадського транспорту.  Триденний захід може багато чого запропонувати. Родзинкою є власне змагання 21 травня 2022 року на площі Аугустусплац, яке супроводжуватиметься яскравою сімейною програмою з 10:00 до 20:00. У змаганнях команди з усієї Європи та навіть команда з Австралії, кожна з яких складається з одного машиніста трамвая, змагаються у шести дисциплінах. Регіна Гесснер та Юрген Цірау змогли заявити про себе у внутрішньому конкурсі водіїв трамваю EM та представляють компанію громадського транспорту Лейпцига.

150 років трамваям у Лейпцигу

Окрім чемпіонату Європи з трамваях, місто відзначає 150-річчя трамвая у Лейпцигу. Свято супроводжуватиметься численними яскравими подіями. З березня до ювілею привертає увагу ювілейна залізниця, яка спроектована з урахуванням важливих історичних моментів. 22 травня 2022 року усі фанати зможуть побачити ще одну подію. З 14:30 до 18:00 усі трамваї, які курсували в Лейпцигу і досі ходять до цього дня, зроблять коло навколо історичної трамвайної зупинки та постануть у всій красі.

 

Ресурс:https://www.leipzig.de/news/news/tram-em-2022-leipzig-feiert-150-jahre-strassenbahn