VANA KUPALA Charity FEST 2024: Благодійний музичний фестиваль у Лейпцигу, який поєднає культурні традиції

VANA KUPALA Charity FEST 2024

VANA KUPALA Charity FEST 2024: Благодійний музичний фестиваль у Лейпцигу, який поєднає культурні традиції

У Лейпцизі вже зовсім скоро відбудеться IVANA KUPALA Charity FEST 2024, захід, який об’єднає традиції європейського свята літнього сонцестояння з українськими обрядами та мистецтвом.

Фестиваль відбудеться: 

22 червня, у суботу,  з 14:00 до 20:00 на Parkbühne Geyser Haus

за адресою: Kleiststraße 52, 04157 Leipzig.

Цей захід обіцяє учасникам багатий культурний і розважальний досвід. Відвідувачі зможуть насолодитися різноманітною музичною програмою, включаючи виступи відомих музикантів та діджеїв у стилях фольк, джаз та електро. Захід відкриється о 15:00 і продовжиться до 20:00, надаючи унікальну можливість зануритися в атмосферу святкування.

Крім того, на фестивалі буде організовано ярмарок українських прикрас, де відвідувачі зможуть придбати унікальні вироби місцевих майстрів. Також будуть доступні українські смаколики, майстер-класи з плетіння вінків, розваги для дітей та послуги візажистів.

Одним з основних аспектів заходу є благодійна ініціатива. Всі зібрані кошти будуть спрямовані на відновлення нової бібліотеки та культурного центру “Libra” у селі Горенка. Це село має важливе історичне значення як частина оборонної лінії Києва і було практично повністю зруйноване під час останніх подій. Відновлення центру стане важливим кроком у відновленні культурних та освітніх можливостей для місцевих жителів.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до цього неповторного заходу, щоб разом насолоджуватися музикою, традиціями та підтримати важливу справу відновлення культурних центрів.

Додаткова информація: за ЦИМ посиланням

Джерело інформаціі: Фейсбук 

ЛБК МОСТ – завжди актуальні новини культурного життя Лейпцига, Саксонії, Німеччини. Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: https://t.me/mostofiziell