Свято осені та слави захисників України

Українська суботня школа “Намисто” при St. Laurentius Leipzig-Reudnitz запрошує українців і українок на святковий захід. Далі публікується оригінальний текст:

“З давен-давен наша багата прабатьківська земля приваблювала чужинців, які і силою, і лукавством, і підступом прагнули заволодіти Україною, уярмити наш волелюбний народ, посіяти між нас ворожнечу, спотворити історію, принизити і знищити материнську мову, самобутню культуру і традиції.
Але живуча душа народу відроджувалась із покоління в покоління, бо на захист рідної землі ставали її вірні сини. На святі ми згадаємо про звитяги славних козаченьків, про подвиги безстрашних воїнів УПА та героїв сьогодення, які боронять Україну від північної орди.
На вечері прозвучать пісні та поезії про захисників України різних часів. Після концертної частини запрошуємо вас почастуватися гарбузовою кашою, япчанкою та іншими національними смаколиками. А також, у вас буде можливість придбати Українську символіку та високоякісні сувеніри. Зібрані кошти будуть використані для нашого багаторічного проекту “Миколай про тебе не забуде” – це подарунки для дітей, які втратили батьків на російсько-Українській війні.
Сердечно запрошуємо вас взяти участь в нашому святі! До зустрічі!”

Дата й локація: 16 жовтня о 15:30, Stötteritzer Straße 47, 04317 Leipzig-Reudnitz.

Інформація з порталу

Related posts