Пряме залізничне сполучення “Київ-Берлін” запустять у 2024 році

У 2024 році чеський приватний залізничний перевізник RegioJet планує запустити рейси Київ – Берлін, а також Київ – Ганновер через Лейпциг і Дрезден.

Про це в інтерв’ю виданню Forbes повідомив власник компанії Радім Янчура.

“У 2024-му плануємо в партнерстві з “Укрзалізницею” запустити рейси Київ – Берлін, а також Київ – Ганновер через Лейпциг та Дрезден. Наші очікування щодо цього проекту дуже оптимістичні, оскільки до Німеччини їздять набагато більше українців, ніж до Чехії”, – зазначив Янчура.

Поїзд з Києва до Берліна курсував до 2012 року. Однак німецька залізниця свого часу виставила комерційні умови, через які зросла вартість проїзду територією Німеччини. Тому напрямок став збитковим і маршрут закрили.

Новий потяг із Києва до Берліна RegioJet планує запустити у співпраці з “Укрзалізницею”.

“«Укрзалізниця» перевозить своїми поїздами пасажирів до кордону та отримує за це дохід, ми перехопимо пасажирів на кордоні та веземо їх далі. Пасажиру достатньо для всієї подорожі одного квитка”, – додав Радім Янчура.

Нагадаємо, нещодавно Чехія запровадила єдиний квиток з Праги до Харкова, Полтави, Запоріжжя та Дніпра. Чеська залізнична компанія RegioJet домовилась із “‎Укрзалізницею” про розширення співпраці. Купуючи єдиний квиток з Праги до українських міст, можна не турбуватися про пересадки між потягами. Середня вартість такого квитка – від 65 до 72 євро.

 

 

 

 

Джерело:  Forbes , УНІАН
Фото:  Вікіпедія

Related posts