Представництво Українського інституту зʼявиться у Німеччині

Закордонне представництво Українського інституту відкриють у Берліні для покращення знань про те, якою бачить Україну німці та популяризації української культури в Німеччині.

У 2019-2022 роках Український інститут організував 18 заходів і проєктів культурної дипломатії у 7 містах країни: Берліні, Кілі, Бремені, Гамбурзі, Франкфурті, Ляйпцигу. У 2023 році заплановано втілити 18 проєктів і програм.

«Розуміючи нагальність викликів, спричинених повномасштабним вторгненням росії, ми розробили перехідну модель представництва – проєктного офісу, який стартує вже зараз, а з часом розвинеться до повноцінної філії Українського інституту в Німеччині», – коментує Володимир Шейко, генеральний директор Українського інституту.

Команда представництва складатиметься з трьох осіб: керівника, проєктного менеджера та комунікаційного менеджера, які обиратимуться через відкритий конкурс.


Заснування та відкриття представництва стало можливим завдяки тристоронній співпраці між Українським інститутом, Ґете-Інститутом та Alliance for Open Society International (фундацією «Відкрите суспільство») за сприяння Посольства України в Німеччині.

 

Інтернет ресурс

Related posts