Онлайн-семінар, 22 грудня, 16:00: “Як планувати і розробляти внутрішні комунікації та організацію публічних заходів через “Zoom”?

Workshop

Шановні зацікавлені особи,

Ми запрошуємо вас у п’ятницю, 22 грудня, 16:00 год.

на онлайн-семінар на тему “Як планувати та розробляти внутрішню комунікацію та організацію публічних заходів через “Zoom”?”.

Спілкування співробітників і організація публічних заходів стають дедалі важливішими в повсякденному робочому житті, і не тільки після Corona-Lockdowns. Гнучкість у виборі місця і часу, можливість охопити більшу кількість зацікавлених людей, мінімальні фінансові витрати, — ось деякі з ключових переваг. Тому наявність навичок використання цифрових технологій, вміння застосовувати їх на практиці є важливим фактором при виборі кандидата на роботу. Ми раді запросити Кеннета Пласа як доповідача на цьому семінарі, він дасть вам практичні знання на цю тему.

Посилання “Zoom” на онлайн-семінар: https://us02web.zoom.us/j/88964672876?pwd=ZC9CZnJhS21tMms4a1hmdzEwVDRLUT09.

Ми будемо раді вітати вас як наших гостей і будемо раді, якщо ви звернете увагу зацікавлених друзів і знайомих на програму наших семінарів.

 

Індивідуальні зустрічі
Ми пропонуємо індивідуальні зустрічі в нашому офісі, де ми будемо раді допомогти вам із пошуком роботи та/або працевлаштуванням.
Зателефонуйте нам, щоб записатися на прийом: Тел: 0341-4201782
або напишіть нам електронною поштою: Lbk@moct.eu

Щиро Ваш,

Кеннет Пласа