Німеччина побила історичний рекорд, допомагаючи українцям

Рекордну суму громадяни ФРН віддали на допомогу українцям – понад 1 мрд доларів, повідомляє УНН з посиланням на BILD . Цю суму отримано за результатами опитування 74 німецьких благодійних організацій, серед пожертв, що коли-небудь збирались.

Як повідомила  берлінська неурядова організація «Німецький центральний інститут соціальних питань» (DZI), її фахівці підрахували, що громадяни ФРН добровільно пожертвували 1,121 млрд доларів власних коштів на допомогу українцям, які постраждали від війни з росією. Цю суму отримано за результатами опитування 74 німецьких організацій, які збирають допомогу.

“Це як номінально, так і з урахуванням інфляції найбільша сума, коли-небудь пожертвувана і статистично зареєстрована в Німеччині для однієї надзвичайної ситуації”, – заявили в DZI.

Зазначається, що йдеться лише про грошові донати. У зазначену цифру не входять пожертвування матеріальних предметів, волонтерська допомога та особиста допомога німців українцям, яка не піддається кількісному обчисленню. Попередній рекорд було встановлено у 2004-2005 роках, коли громадяни ФРН зібрали 670 млн євро на допомогу жертвам цунамі в  Південно-Східній Азії.

 

 

 

Джерело: unn.com.ua  
Фото: Pixabay

Related posts