Книга про українських креативників в Німеччині

В німецькому видавництві gestalten надрукували книжку “Ukraine Rising”. Книга демонструє досягнення 70 українських креативників у різних галузях.

У виданні є пʼять розділів, які присвячені:

  • крафтовим виробництвам,
  • візуальній культурі,
  • моді,
  • промисловому дизайну,
  • архітектурі.

Головна мета “Ukraine Rising” — створити видання, яке б слугувало повноцінним та авторитетним гідом сучасною культурою України.

Серед учасників проєкту: українські модні бренди: Gunia Project, The Coat by Katya Silchenko, Bevza, Litkovska, KseniaSchnaider та J’amemme; архітектурні: Faina, Makhno Studio, loft buro, balbek bureau та YOD Group; музиканти: Alyona Alyona, Kalush Orchestra та Onuka; дует фотографів Synchrodogs; художники та графіки WAONE, Ангеліна Голембівська, Лесь Панчишин та Олексій Чекаль та багато інших яскравих представників сучасної креативної української спільноти.

Книга Ukraine Rising буде продаватися у різних куточках світу. Проєкт реалізовано спільно з українською видавчинею Люсією Бондар, вона є авторкою ідеї та упорядницею “Ukraine Rising”.

 

Раніше ми писали, що Німеччина запускає програму підтримки українського книжкового ринку та сприяння обміну між українською та німецькою галузями культури, на яку виділять 900 тисяч євро.

 

 

Джерело:  gestalten.com, rubryka.com
Фото: Ukraine Rising  gestalten.com 

Related posts