Фотовиставка Незалежність (фотографії з України 1991—2022)

 Роботи відомих українських фотографів на фотовиставці ілюструють насичену подіями історію другої за величиною європейської країни з моменту проголошення незалежності в 1991 році.

До 2 липня в центі міста Лейпциг (Forum of Contemporary History Leipzig (Zeitgeschichtliches Forum Leipzig) триватиме фотовиставка Незалежність.

Хронологічно поділена на чотири частини, виставка документує боротьбу за державну незалежність, національну ідентичність та демократію: від підняття українського державного прапора над будинком парламенту у 1991 році, активістки Євромайдану перед палаючими барикадами у 2014 році, завгоспа у зруйнованій внаслідок влучання ракети школі у Донецькій області у 2017 році до весілля посеред руїн Харкова у 2022 році.

Заради своєї роботи українські фотографи нерідко ризикують своїм життям. Обрані світлини з повсякденної роботи деяких журналістів є яскравим прикладом цього. У 2022 році фотографи знімають репортажі з ризиком для життя з оточеного Маріуполя. Ці світлини облетіли весь світ.

Виставка фотографій триватиме до 2 липня 2023 року за адресою:

Zeitgeschichtliches Forum
Grimmaische Str. 6,
04109 Leipzig

Вхід вільний

 

 

Джерело: hdg.de