Евакуаційний потяг Перемишль — Ганновер для українців (продовжено на березень)

Курсування безкоштовного евакуаційного потягу із Перемишля до Ганновера продовжено на березень 2023 року.

Розклад у березні по непарних днях:

  • Перемишль (Польща) 22:30
  • Франфурт на Одері 10:00 +- година (ЄДИНА транзитна зупинка)
  • Ганновер Messe/Laatzen (Німеччина) 16:00 +- година

Після прибуття в Ганновер є можливість отримати безкоштовний квиток helpukraine для продовження подорожі у будь-яке місто Німеччини.

Квитки на цей поїзд не потрібні і реєстрація також не потрібна. Вам лише потрібно бути на пероні або звернутись до працівників Червоного Хреста чи волонтерів.

Зверніть увагу: охочі евакуюватись, повинні прибути на платформу в польському Перемишлі заздалегідь перед відправленням потягу. Інколи може трапитися ситуація, що місць на всіх не вистачить. Тоді людей мають поселити в гуманітарний центр в Перемишлі і видати браслет, який гарантуватиме місце у наступному поїзді.

Важливі деталі після прибуття в Ганновер (Hannover/Messe Laatzen)

Після прибуття в Ганновер є можливість отримати безкоштовний квиток helpukraine для продовження подорожі у будь-яке місто Німеччини.

До Ганноверу (Messe) потяг зазвичай прибуває між 14:30 та 16:00. Після прибуття потягу на приміський вокзал міста Ганновер для регіональних сполучень (Hannover/Messe Laatzen), людей зустрічають волонтери та робітники Ганноверського табору.

Відповідно до цього людей розподіляють на дві групи:

  • перша група людей – це люди, яким треба їхати далі (тобто якщо вони ідуть до родичів, які можуть у себе зареєструвати, або вони їдуть закордон, або якщо їх точно десь чекають). Цих людей волонтери супроводжують на головний вокзал міста Ганновер, звідки українці вже можуть продовжити свою подорож. Саме там допомагають і з безкоштовними квитками helpukraine.
  • друга група людей – це люди, які не знають, де їм зупинитись, вони не планують їхати далі, або вони хочуть залишитись відпочити на ніч у таборі, щоб наступного дня продовжити свою подорож. Цих людей забирають автобусами працівники табору.

Зазначимо, що потяг є евакуаційним і повертаючись до Перемишля курсує без пасажирів.

 

Джерело:  t.me/railadventure  — канал з інформацією про поїзд Перемишль – Ганновер.
Фото: PxHere